- MULTIMEDIÁLNÍ UČEBNICE


Němčina123.cz je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku němčiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má tři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě v němčině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

MEZINÁRODNÍ JAZYK


Německy hovoří 128 miliónů lidí. Mezi ně patří přes 105 miliónů rodilých mluvčích. Němčina patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě. Německy se hovoří nejen v Evropě, ale i v Africe (např. v Namibii). Pro zajímavost - oficiální jazyk Švýcarské gardy ve Vatikánu je právě němčina. Je to také pomocný úřední jazyk na území opolského vojvodství v Polsku. 

S NÁMI USPĚJETE! DÍKY :


  • zvládnete všechny jazykové dovednosti: slovní zásobu, poslech, psaní, gramatiku a dokonce i výslovnost! 
  • Výuka Vás bude bavit!
  • Zárukou zábavy během kurzu jsou multimediální elementy: hry, HD filmy, písničky a fotolekce.
  •  Budete se učit s rodilými mluvčími, což znamená, že se naučíte mluvit s dokonalým přízvukem. 
  • Budete pracovat individuálně - Vy určujete čas a monitorujete své pokroky.  
  • Učíte se kdykoliv a kdekoliv. Stačí přístup k internetu.

NAUČÍME VÁS MYSLET NĚMECKYCelý kurz byl připraven na základě metody "123", kterou vytvořil mezinárodní tým odborníků: zkušených metodiků a rodilých mluvčích. Metoda "123" vytváří komunikační situace, během kterých se uživatel kurzu učí přirozeným způsobem mluvit a myslet německy.  

Němčina123 nabízí unikátní interaktivní modul kontroly výslovnosti. Uživatel kurzu má možnost si sám ověřit správnou výslovnost slov a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti. K obsluze systému postačí mikrofon a sluchátka.3 ÚROVNĚ, 240 HODIN VÝUKY A 66 CVIČENÍ


Kurz Němčina123 má 3 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálnách elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 66 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 240 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti.

CO POTŘEBUJETE, ABYSTE MOHLI ZAČÍT S KURZEM?


  • přístup k internetu
  • sluchátka
  • mikrofon
  • motivaci k učení

ZA VAŠE POKROKY OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT


Navíc, Němčina123 umožňuje průběžně sledovat vaše pokroky a v případě správného provedení více jak 80% cvičení obdržíte certifikát o dosažení určité jazykové úrovně podle stupnice Evropské rady.